Sa oled siin

Soodushindadega tooted.

Hind enne: Broil King KEG + õuelaud eraldi ostes 1998€
UUS HIND KOMPLEKTINA OSTES: 1500€


Broil Kingi KEG 2000 väljatöötamisel pandud rõhku nii konstruktsioonile kui ka tehnilisele disainile. Broil King Kegi eripära võimaldab toidu aeglast ja pikaajalist küpsetamist ühtasel kuumusel.

TERMILINE KONSTRUKTSIOON eristab Broil King Kegi teiste tootjate samalaadsetest toodetest. Kahekordsed seinad ja nende vahel olev spetsiaalne isolatsioonivaht hoiavad temperatuuri soovitud tasemel pidevalt ja ühtlaselt. Tulemuseks on legendaarseks muutunud grillsüsteem, mis võimaldab valmistada toitu aeglaselt pikema aja vältel.
TUGEVAST MALMIST GRILLREST grillrest tõmbab kuumuse endasse ja sobib suurepäraselt prae grillpinnaks või ribi aeglaseks valmistamiseks. 
ROOSTEVABAST TERASEST ALUMINE SIIBER tagab täieliku temperatuurikontrolli. Alumist õhu juurdevooluava saab hõlpsasti reguleerida komplektis sisalduva universaaltööriistaga. Kui söök on valminud, avatakse sama tööriista abil alumine siiber grilli tuhast puhastamiseks.
ÜLEMINE VENTIIL on valmistatud tugevast malmist võimaldades juhtida grillisisest kuumust õhuvoolu reguleerimise teel. Universaaltööriistaga reguleeritakse ventiili ja grillitakse aeglaselt madalal temperatuuril. Sama ventiili sulgemine võimaldab toitu valmistada suurel kuumusel ja kiiresti.
GRILLI JALAD on valmistatud eriti tugevast terasest, mis tagab raami pikaealisuse ja stabiilsuse. 

Toote tehnilised andmed: Mõõdud 104 x70 cm, kõrgus 119 cm / Kogu grillpinna suurus 1806 cm2 / Tugev malmist grillrest / Suur täppistermomeeter / Malmist ülemine ventiil / Kaane tõkke- ja lukustusmehhanism / Kuumakindel kaane avamissang kahe õllepudeli avajaga / Kaks kuumakindlat tõstesanga külgedel / Roostevabast terasest alumine siiber / Spetsiaalse vahuga täidetud, kahekordsed roostevabast terasest seinad / Tugev alusraam / Alusraamil terasvõrgust ladustamisriiul / Kulumiskindel pulberlakiga kaetud väliskülg / Garantii korpusele 10 aastat

Broil king KEG väliköök.

Broil King KEG väliköögimoodul aitab teil hõlpsalt muuta oma KEG korralikuks väliköögiks. Väliköök on valmistatud vastupidavast roostevabast terasest, tööpind annab teile ruumi toidu ettevalmistamiseks. 
Kapp, roostevabast terasest, tugevate käepidemetega ustega annab teile rohkesti varjatud ladustamispinda. Mugav väljatõmmatav sahtel söe või puitlaastude ladustamiseks.  Viimistletud ilmastikukindla epoksüüdvärviga.

KEG-i kogu raskus kantakse aliuskapis olevale spersiaalsele, suurt koormust taluvale spetsiaalsele raamile.

Kapp on varustatud nelja tugeva rattaga selle paremaks liigutamiseks. 

Saadaval üks näidiskomplekt!

Jaga: 

Hind enne: 199€
UUS HIND: 145€

Välismõõdud: 59cm laius x 42cm sügavus x 16cm kõrgus

Pitsaahju patendeeritud disain võimaldab kasutada juba olemasolevat söe- või gaasigrilli pitsaahju soojendajana ja tulemus on samalaadne originaalpitsaahjuga. Asetad pitsapoksi lihtsalt avatud kaanega grilli küpsetusresti peale ja toode ongi kasutusvalmis.

Kuidas seade töötab:
Terasest, emailitud korpusesse on lisatud samottkividest sisu. Unikaalne õhuvoolusüsteem jagab tekkiva konvektsioonsoojuse ühtlaselt kogu ahju ulatuses. Saavutatud soojuskiirgus on isegi ühtlasem, kui puuküttega ahjudes.
Pitsaahi sobib ideaalselt enamusele kolme ja enama põletiga gaasigrillile.
Pitsa valmistamise aeg korralikult eelsoojendatud ahjus on 4-5 minutit.

Samas saab ahju suurepäraselt kasutada lisaks pitsale näiteks juurviljahautise, õunakoogi, lasanje ja paljude muude toitude valmistamisel.


Jaga: